Novostavba drevenice pod lyžiarskym svahom

    

Cena 80 000.00 €

 

Krásna, novopostavená drevenica je situovaná v obci Mýto pod Ďumbierom, v blízkosti lyžiarskeho centra Ski Mýto. Bola postavená ako dvojdom – dve samostatné obytné jednotky s úžitkovou plochou po 105 m2. Hlavná konštrukcia je drevená zo smrekovej guľatiny, z vnútra doplnená o murivo, ktoré má okrem tepelnoizolačnej funkcie aj protipožiarnu. Dispozičné riešenie bytovej jednotky: Prízemie – vstupná hala, technická miestnosť na odkladanie lyží, bicyklov a vybavenia, obývacia miestnosť s krbom spojená s priestrannou kuchyňou a jedálňou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, umývadlo. Drevené schodisko vedie na poschodie, kde je chodba, 3 izby, kúpeľňa s vaňou, WC, umývadlo a šatník.

Drevenica je v štádiu nedokončeného interiéru, no je ju možné predať aj v stave dokončenom vrátane vybavenia – kompletná sanita, kuchynská linka, krb, podlahové kúrenie. Uvedená cena je za bytovú jednotku v aktuálnom stave.

V okolí sa nachádza množstvo turistických trás a atrakcii, lyžiarskych centier /Mýto pod Ďumbierom, Tále, Chopok Juh, Čertovica, Nižná Boca/, jaskýň /Bystrá, Trangoška/, wellness /Bystrá, Mýto, LM/, cyklotrás, golfové ihrisko Grey Bear, atď. Rekreanti sa tu určite nemôžu nudiť.

Viac informácii získate na telefónnom čísle 0908 460 743.Parametre :

Predaj alebo prenájom Predaj
Lokalita okres Brezno

  Poslať ponuku priateľovi
  Vytlačiť ponuku